Sponsorklik

Voorlopige teamindeling

Beste BOB-bers,

De voorlopige indeling van de trainingsgroepen en trainingstijden voor het volgende seizoen staan op de BOB website. Het kan zijn dat je naam hier niet bij staat of er ten onrechte (nog) wel bij staat. Als dat zo is, licht mij dan s.v.p. zo snel mogelijk in. Gezien het feit dat enkele leden onder voorbehoud hebben opgezegd heb ik in sommige gevallen deze "twijfelaars" wel vermeld en in andere gevallen niet.


Dames 1
Ester Prooij                            trainer/coach
Wilma van Hamel-van Rij
Joyce Karreman
Lisanne Bravenboer
Esmee Lagrouw
Rosalie van der Linden
Ira van Waasbergen
Mandy van Dipten
Anouk Idema
Lisa Kranendonk
Bo Verduijn    bankspeler
Noortje Konijnendijk      bankspeler


Meisjes U18
Trainer/coach                      vacature    
Steffie van der Stel
Bo Verduijn
Maaike Ratsma
Noortje Konijnendijk    
Annia Blok
Fleur de Haan
Femke Hopstaken
Jasmijn Groenewegen
Sophie Groen


Meisjes U16
Noortje Konijnendijk      trainer/coach
Lisa Kranendonk               trainer/coach
Jasmijn van der Wulp
Nina Hollemans
Miko Robalo Monteiro
Veerle de    Putter
Vera Adriaanse
Priscilla Geensen
Jessie Stelzer
Bridget Saarloos
Eva Adriaanse
Floor Tiebout
Lisa van Ettinger
Suzanne Zwijgers


Meisjes U14
Ronella de Kuyper       trainer/coach
Floor Tiebout
Lisa van Ettinger
Nine van Schaick
Suzanne Zwijgers    
Britt Scheepers
Imre van Kleeff
Fenne Klijnstra
Sarah Kranendonk
Tess Batenburg
Lynde Izelaar
Lobke Ratsma

Dames Recreanten
Ellen de Graaff
Petra Boehle-Weijermans
Sandra van Schaick-Hammer
Karin van    Dijk
Willemineke Hammer
Salome Schaap
Charlotte    van Prooijen
Anne Yntema
Anneleen    van Kooten
Ronella de Kuyper



Heren Recreanten (vrijdag)
Bert van Eldert
John Schoor
Constant Sabel
Robbert van Sabben
Ronald Oldenmenger
Peter Slechte
Menno Velthuijs
Robert Kunst
Bart Blok
Wout Uittenbogaart
Sean Schoor


Heren Recreanten (overig)
Bram Caton
Ben Rath
Jean Cools
Ger Reynen
Michel van der Most
Danny Rigter
Alex de Vroedt
Stefan Mol
Stefan Groeneveld
Willem van der Wulp
Theo Vos
Alain van Schaik
Marcel van Eeuwen
Vince Hamed Coulibaly
John de Jong


Heren 1 en 2
Sebastiaan Hollaar      trainer/coach heren 1
Charles van Kleeff
Eelco Cossee
Marco Breure
Marc de Graaff
Frits Ordelman
Gerard de Jong
Martin Hoving
Coen de Rhoter
Joris van Dijk
Stephan Blom
Stephan Reek
Niels Nomden
Ruben Visser
Job Sabel
Quinten Vermaas
Ward Konijnendijk
Niels van Schaik
Jarek Bertrand
Nathaniel van Sabben
Thijs Vink
Koen van Es
Mick Mendes Brito
Rik van Schaick         bankspeler


Jongens U18-1
Marco Breure            trainer/coach
Sander Fok
Ralph van Oorschot
Joran van der Bijl
Huub Arkenbout
Brandon Ridderhof
Rik van Schaick
Boris van Weezenbeek
Sem Kieboom
Pepe Op Den Kelder
Benjamin Hempel


Jongens U18-2
Danny Rigter            trainer/coach
Tim Adriaens
Denis Kucharzewski
Pedro Figueira
Henk van Driel
Jop van Haaff
Thijs van der Ent
Daan Bouman
Benjamin Hempel


Jongens U16-1 en U16-2
Stephan Blom             trainer/coach JU16-1
trainer/coach              vacature JU16-2
Milan Dekens
Aron Kranendonk
Stijn Nieuwenhuizen
Boaz Heijblom
Marco Rath
Thom Arkenbout
Jan Weeda
Jade de Wit
Niels Bakker
Laszlo van den Bosch
Chico Boehle
Kasper Blok
Herman Folkers
Hermen van der Linden
Wessel van den Hurk
Sebastiaan van Sabben     bankspeler


Jongens U14
trainer/coach            vacature
Darren Brown
Tom Köhler
Ruben Mast
Sebastiaan van Sabben
Colin Steijaert
Lars Visser
Pauke Cop
Danique Visser
Pepijn Brouwer
Brian Kucharzewski
Matthijs Hoek   zie ook XU12-2


Under12-1
Maarten van Ettinger   trainer/coach
Joor Zwijgers                    trainer/coach  
Bicker van Schie
Tavi de Gelder
Jasper Zeedijk
Corné Folkers
Luuk van Ettinger
Cas Vuik
Manoah Schipper
Jayden Brown
Lobke Ratsma
Niels Bouman


Under 12-2
Leonie van Breugel      trainer/coach
Henk van der Schoor   trainer/coach
Mathijs Hoek     zie ook JU14
Lucas van Breugel
Mats Majoor
Jaap-Jan Weeda
Shahd Al Refai
Sarah Zwijnenburg
Julianne Huisman
Vanna Ordelman
Maud van den Bergh
Alicia Scheepmaker
Marije Zwijnenburg


Under 10
Henk van der Schoor    trainer/coach
Mitchel Schilperoord
Teddi van Riel
Sascha Oortwijn
Thijmen Bodegom
Keano van Velden
Mirte Speldenbrink
Anne Bouman
Romy Tilro
Emma Bunt
Dante Knook
Benjamin de Jager
Quinten van derGiesen
Job Laban


Peanuts
Henk van der Schoor   trainer/coach
Jermain Weijers
Anne Vendelbosch

03-07-2017 | Verenigings_Nieuws | 380
SPONSORS
GeboGelato TrimphCargo Wijntje Rijschool Ingmar George Het Andere Kantoor EHBO vEttinger woonatelier TCBZ Caregroep Loodswezen Rentokil DNA R&P