Sponsorklik

Wedstrijdschema tot einde seizoen

Het wedstrijdprogramma en takenschema voor de komende weken. Bij vragen/opmerkingen kan je met Maarten van Ettinger contact opnemen via e-mail: maartenve234@hotmail.com.
In verband met de scheidsrechterscursus staat bij een aantal wedstrijden 'opleiding *'. In de regel eronder staat aangegeven welke cursisten tijdens betreffende wedstrijd zullen fluiten.

Wat nog steeds geldt: als je jou taak niet kunt uitvoeren, dan moet je daar zelf vervanging voor regelen!

schema

 

Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
3251 23-2 14:15 Den Haag Seagulls VSE 1 B.O.B. VSE 2 Campus Zuiderpark Den Haag
8173 23-2 16:30 Rowic M22 2 B.O.B. M22 1 Sportboulevard Dordrecht
             
3250 1-3 20:30 LUSV  Basketbal VSE 4 B.O.B. VSE 2 U.S.C. Leiden
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
8252 2-3 15:45 B.O.B. X14 2 R'dam Basketbal X14 3 ????  
             
7994 2-3 17:30 B.O.B. V16 1 R'dam-Zuid V16 1    
Fluit: Joyce Karreman & Anouk Idema Tafel: Lisanne van Bravenboer & Marco Breure  
3092 2-3 19:15 B.O.B. VSE 1 Binnenland VSE 3    
Fluit: Charles van Kleeff & Nathaniel van Sabben Tafel: Suzanne Zwijgers & Imre van Kleeff  
916 2-3 21:00 B.O.B. MSE 1 Divine MSE 1    
Fluit: Fluit: Theo Vos &   Tafel: Wilma van Hamel & Melike Briegoos  
             
             
6340 2-3 14:00 River Trotters X12 1 B.O.B. X12 1 De Wielewaal Hardinxveld
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
1481 8-3 21:00 Bouncers MSE 3 B.O.B. MSE 1 De Duikelaar Waddinxveen
             
             
6678 9-3 10:30 B.O.B. X14 2 Sparta Go X14 1    
Fluit: Maarten van Ettinger & opleiding * Tafel: Pauke Cöp & Tavi de Gelder  
      opleiding*: Colin Steijaert & Sylvester Bakker    
6777 9-3 12:15 B.O.B. X14 1 Helmink Heroes X14 1    
Fluit: Joran v.d. Bijl & Huub Arkenbout Tafel: Pepijn Brouwer & Jayden Brown  
6870 9-3 14:00 B.O.B. V14 1 Divine V14 1    
Fluit: Rik van Schaick & Mick Mendes Brito Tafel: Pepe Op den Kelder & Jarek Bertrand  
8175 9-3 15:45 B.O.B. M22 1 JUMP M22 1    
Fluit: Michiel de Roo & Ruben Visser Tafel: Lynde Izelaar & Sarah Zwijnenburg  
             
6166 9-3 12:15 Westland Stars X12 1 B.O.B. X12 1 Westlandhal 'S-Gravenzande
5878 9-3 14:45 Flax Field Fighters X10 1 B.O.B. X10 1 Ridderhal Hendrik-I.A.
7995 9-3 15:15 Grasshoppers V16 2 B.O.B. V16 1 Cleyn Duin Katwijk
7028 9-3 16:15 Waterdragers M16 1 B.O.B. M16 1 Parkzoomhal Nieuwerkerk
2625 9-3 17:30 Klipperstars VSE 1 B.O.B. VSE 1 Klipper De Nieuw-Lekkerland
7579 9-3 18:00 Helmink Heroes M18 1 B.O.B. M18 1 De Sophiahal H.I.-Ambacht
8056 9-3 19:00 Blue Drakes M20 1 B.O.B. M20 1 Bulwijk Woerden
3249 9-3 21:00 New Stars VSE 2 B.O.B. VSE 2 De Waterlelie Nieuwegein
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
7996 16-3 10:30 B.O.B. V16 1 Klipperstars V16 1    
Fluit: Maarten van Ettinger & Mauro van Bussel Tafel: Laszlo van de Bosch & Niels Bakker  
7030 16-3 12:15 B.O.B. M16 1 Cady '73 M16 2    
Fluit: Brandon Ridderhof & Aron Kranondonk Tafel: Eva Adriaanse & Jessie Stelzer  
7664 16-3 14:00 B.O.B. M18 1 Zoebas M18 2    
Fluit: Esmée Lagrouw & Rosalie van der Linden Tafel: Ruben Mast & Lars Visser  
3022 16-3 15:45 B.O.B. VSE 2 Jump IJsselstein VSE 2    
Fluit: Henk van Driel & Sem Kieboom Tafel: Jade de Wit & Chico Boehle  
8061 16-3 17:30 B.O.B. M20 1 Divine M20 1    
Fluit: Noortje Konijnendijk & Lisa Kranendonk Tafel: Mandy van Dipten & Steffie van der Stel  
3046 16-3 19:15 B.O.B. VSE 1 Divine VSE 1    
Fluit: Nathaniel van Sabben & Coen de Rhoter Tafel: Ruben Visser & Stephan Blom  
664 16-3 21:00 B.O.B. MSE 1 Westland Stars MSE 2    
Fluit: Theo Vos & ???   Tafel: Lisanne Bravenboer & Femke Hopstaken  
             
6686 16-3 14:45 Squirrels X14 1 B.O.B. X14 1 Oostmeer Berkel en Rodenrijs
6589 16-3 16:00 Waterdragers X14 1 B.O.B. X14 2 Parkzoomhal Nieuwerkerk
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
6907 23-3 14:00 B.O.B. V14 1 MSV Basketbal V14 1    
Fluit: Ronella de Kuiper & Floor Tiebout Tafel: Imre van Kleef & Suzanne Zwijgers  
7997 23-3 15:45 B.O.B. V16 1 DAS  V16 1     
Fluit: Henk van der Schoor & Maarten van Ettinger Tafel: Lynde Izelaar & Tess Batenburg  
             
5788 23-3 11:00 Squirrels X10 1 B.O.B. X10 1 Oostmeer Berkel en Rodenrijs
6417 23-3 13:00 Krimpen X12 1 B.O.B. X12 1 De Populier Krimpen a/d IJssel
1480 23-3 13:00 Divine MSE 1 B.O.B. MSE 1 Oostervant Rotterdam
6976 23-3 13:15 R'dam Zuid M16 1 B.O.B. M16 1 De Enk Rotterdam
2624 23-3 14:30 Punch VSE 2 B.O.B. VSE 1 Sportcentr.TU Delft Delft
7729 23-3 14:30 Squirrels M18 1 B.O.B. M18 1 Oostmeer Berkel en Rodenrij
3248 23-3 15:45 CobraNova VSE 4 B.O.B. VSE 2 Forum Kwadraat Voorburg
8168 23-3 16:15 Squirrels M22 1 B.O.B. M22 1 Oostmeer Berkel en Rodenrijs
8040 23-3 17:45 Novo Stars M20 1 B.O.B. M20 1 De Steupel Nieuwkoop
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
741 28-3 21:00 B.O.B. MSE 1 SVO Basketball MSE 1    
Fluit: Theo Vos & Kees Vogelaar Tafel: Henk van der Schoor & ???  
             
5944 30-3 10:30 B.O.B. X10 1 Flax Field Fighters X10 1    
Fluit: Maarten van Ettinger & opleiding * Tafel: Tom Köhler & Colin Steijaert  
      opleiding*: Thom Arkenbout & Darren Brown    
6990 30-3 12:15 B.O.B. M16 1 Waterdragers M16 1    
Fluit: Henk van der Schoor & Wessel van den Hurk Tafel: Marco Rath & Stijn Nieuwenhuizen  
7553 30-3 14:00 B.O.B. M18 1 Helmink Heroes M18 1    
Fluit: Ira van Waasbergen & Noortje Konijnendijk Tafel: Sebastiaan van Sabben & Gino Guldenaar  
3194 30-3 15:45 B.O.B. VSE 2 Utrecht Bull's VSE 5    
Fluit: Niels van Schaik & Henk van Driel Tafel: Sem Kieboom & Pedro Figueira  
8064 30-3 17:30 B.O.B. M20 1 Blue Drakes M20 1    
Fluit: Brandon Ridderhof & Anouk Idema Tafel: Lisa Van Ettinger & Nine van Schaick  
3304 30-3 19:15 B.O.B. VSE 1 DAS VSE 4    
Fluit: Charles van Kleeff & Marc de Graaff Tafel: Eelco Cossee & Rik van Schaick  
361 30-3 21:00 B.O.B. MSE 1 R'dam-Zuid MSE 1    
Fluit: Ruben Kraaijeveld & ??? Tafel: Joyce Karreman & Ellen de Graaff  
             
6934 30-3 09:30 Divine V14 1 B.O.B. V14 1 Oostervant Rotterdam
6668 30-3 10:00 Sparta Go X14 1 B.O.B. X14 2 De Gooye Dirksland
8155 30-3 14:15 JUMP M22 1 B.O.B. M22 1 De Schelft Noordwijkerhout
6789 30-3 15:00 Helmink Heroes X14 1 B.O.B. X14 1 De Sophiahal H.I.-Ambacht
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
6541 6-4 10:30 B.O.B. X14 2 Divine X14 3    
Fluit: Maarten van Ettinger & Mauro van Bussel Tafel: Luuk van Ettinger & Jasper Zeedijk  
6671 6-4 12:15 B.O.B. X14 1 Binnenland X14 2    
Fluit: Joran van der Bijl & Sander Fok Tafel: Cas Vuik & Jayden Brown  
6950 6-4 14:00 B.O.B. V14 1 Zoebas V14 1    
Fluit: Mick Mendes Brito & Jarek Bertrand Tafel: Thijs Vink & Pepe Op den Kelder  
8143 6-4 15:45 B.O.B. M22 1 Dunkinn M22 1    
Fluit: Ester Prooij  & Henk Folkers Tafel: Sarah Kranendonk & Lobke Ratsma  
             
             
7998 6-4 10:00 Binnenland V16 1 B.O.B. V16 1 De Driesprong Barendrecht
7029 6-4 11:00 Divine M16 3 B.O.B. M16 1 Oostervant Rotterdam
6320 6-4 11:45 Green Eagles X12 2 B.O.B. X12 1 Gymzaal Haydnlaan Maassluis
3247 6-4 13:00 Juventus VSE 1 B.O.B. VSE 2 Oost Sporthal Schiedam
2623 6-4 13:45 Binnenland VSE 3 B.O.B. VSE 1 De Driesprong Barendrecht
7589 6-4 16:00 Novo Stars M18 1 B.O.B. M18 1 De Steupel Nieuwkoop
8044 6-4 16:15 Zoebas M20 1 B.O.B. M20 1 Noordhove Zoetermeer
1479 6-4 17:15 Klipperstars MSE 1 B.O.B. MSE 1 Klipper De Nieuw-Lekkerland
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
6977 13-4 10:30 B.O.B. M16 1 Juventus M16 2    
Fluit: Aron Kranendonk & Michiel de Roo Tafel: Priscilla Geensen & Bridget Saarloos  
6131 13-4 12:15 B.O.B. X12 1 River Trotters X12 1    
Fluit: Ronella de Kuiper & opleiding * Tafel: Herman Folkers & Oscar Verhage  
      opleiding*: Eva Adriaanse & Jessie Stelzer    
7999 13-4 14:00 B.O.B. V16 1 De Dunckers V16 1    
Fluit: Huub Arkenbout & Rik van Schaick Tafel: Marco Rath & Stijn Nieuwenhuizen  
7723 13-4 15:45 B.O.B. M18 1 Klipperstars M18 1    
Fluit: Joran van der Bijl & Sander Fok Tafel: Britt Scheepers & Nine van Schaick  
8063 13-4 17:30 B.O.B. M20 1 Binnenland M20 1    
Fluit: Femke Hopstaken & Brandon Ridderhof Tafel: Chico Boehle & Jade de Wit  
5424 13-4 19:15 B.O.B. VSE 1 River Trotters VSE 3    
Fluit: Niels van Schaik & Charles van Kleeff Tafel: Ruben Visser & Stephan Blom  
1178 13-4 21:00 B.O.B. MSE 1 Blue Drakes MSE 1    
Fluit: Theo Vos & ???   Tafel: Steffie van der Stel & Lisanne Bravenboer
             
5992 13-4 09:00 R'dam Basketbal X10 2 B.O.B. X10 1 Alexanderhal Rotterdam
8160 13-4 09:30 Hurricanes M22 1 B.O.B. M22 1 Den Oert Spijkenisse
6569 13-4 10:00 Blue Drakes X14 2 B.O.B. X14 2 Bulwijk Woerden
6810 13-4 12:30 Jump'80 X14 1 B.O.B. X14 1 de Fazant Hellevoetsluis
6947 13-4 13:30 Cangeroes V14 1 B.O.B. V14 1 Lunetten Utrecht
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
7988 20-4 15:00 R'dam-Zuid V16 1 B.O.B. V16 1 De Enk Rotterdam
             
2632 4-5 13:00 S.B.U. VSE 4 B.O.B. VSE 1 Sportcentr.Olympos Utrecht
             
5412 10-5 21:00 River Trotters VSE 3 B.O.B. VSE 1 De Wielewaal Hardinxveld
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
             
2959 11-5 15:45 B.O.B. VSE 2 LUSV  Basketbal VSE 4    
Fluit: Maarten van Ettinger & Michiel de Roo Tafel: Henk van der Schoor & Lars Vos  
             
             
8248 11-5 11:00 R'dam Basketbal X14 3 B.O.B. X14 2 Alexanderhal Rotterdam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11-09-2017 | Verenigings_Nieuws | 382
SPONSORS
GeboGelato TrimphCargo Wijntje Het Andere Kantoor George Livis vEttinger Woonatelier TCBZ R&P Rentokil DNA