Sponsorklik

Voorlopige trainingsgroepen 2018-2019

Voorlopige trainingsgroepen seizoen 2018/2019

 

Vrouwen Senioren 1 en 2

De definitieve indeling van beide teams wordt aan het begin van het seizoen bepaald.


Trainer/coach team 1: Marco Breure ;      Trainer/coach team 2: Ester Prooij

Wilma van Hamel                           Annia Blok
Joyce Karremans                           Steffie van der Stel
Lisanne Bravenboer                        Melike Briegoos
Mandy van Dipten                          Lisa Kranendonk
Esmée Lagrouw                             Bo Verduijn
Rosalie van der Linden                    Noortje Konijnendijk
Ira van Waasbergen                        Femke Hopstaken
Dionne Vos                                Anouk Idema
Fleur de Haan


Vrouwen U18                               Vrouwen U16
Trainer/coach: Willem van der Wulp        Trainer/coach: Ronella de Kuiper
                                                         Brandon Ridderhof

Maaike Ratsma                             Bridget Saarloos       
Sophie Groen                              Eva Adriaanse
Jasmijn van der Wulp                      Priscilla Geense
Nina Hollemans                            Jessie Stelzer
Miko Robalo Monteiro                      Floor Tiebout
Julia Douw                                Lisa van Ettinger
Bridget Saarloos                          Nine van Schaick
                                          Suzanne Zwijgers
                                          Britt Scheepers
                                          Imre van Kleeff
                                          Veerle de Putter

Vrouwen U14
Trainer/coach: Marco Rath en Ben Rath ??? (is nog niet zeker)

Fenne Klijnstra
Sarah Kranendonk (bank VU16)
Tess Batenburg
Lobke Ratsma (bank VU16)
Shahd Al Refai
Lynde Izelaar
Sarah Zwijnenburg
Julianne Huisman

Mix U12                                   Mix U10
Trainer/coach: Henk van der Schoor        Trainer/coach: Henk van der Schoor

Teddi van Riel                            Frederique Huisman
Alicia Scheepmaker                        Licia Schipper
Mirte Speldenbrink                        Emma Bunt
Marije Zwijnenburg (bank VU14)            Dante Knook
Anne Bouman                               Jack Droogendijk
Romy Tilro                                Job Laban
Mitchel Schilperoord                      Thom Naves
Sacha Oortwijn                            Quinten van der Giessen
Jaap-Jan Weeda                            Jermain Weijers
Thijmen Bodegom                           Pieter van der Zwaan
Sjors van Gijzen                          Ilyas Schipper
Keano van Velden                          Jens van Middelkoop

Mannen Senioren
Zoals de zaken nu staan zal er voorlopig maar één team worden ingeschreven

Alain van Schaik                          Charles van Kleeff
Eelco Cossee                              Marco Breure
Marc de Graaff                            Frits Ordelman
Coen de Rhoter                            Stephan Blom
Ruben Visser                              Niels van Schaik
Jarek Bertrand                            Nathaniel van Sabben
Koen van Es                               Michiel de Roo
Joris van Dijk                           
Brandon Ridderhof

Mannen U20
Trainer/coach: Sebastiaan Hollaar en Job Sabel

Tim Adriaens                              Pedro Figuera
Sander Fok                                Joran van der Bijl
Huub Arkenbout                            Henk van Driel
Rik van Schaick                           Boris van Weezenbeek
Sem Goedknegt                             Pepe Op den Kelder
Thijs van der Ent                         Boaz Heijblom
Zakaria Yatkan

Mannen U18
Trainer/coach: Stephan Blom en Eelco Cossee

Milan Dekens                              Aron Kranendonk
Stijn Nieuwenhuizen                       Marco Rath
Jan Weeda                                 Jade de Wit
Chico Boehle                              Wessel van der Hurk

Mannen U16
Trainer/coach: Remco Mast en Theo Vos

Roeland Rosbergen                         Niels Bakker
Laszlo van den Bosch                      Kasper Blok (bank MU18)
Oscar Verhage                             Darren Brown
Herman Folkers                            Tom Köhler
Ruben Mast                                Sebastiaan van Sabben
Sylvester Bakker (bank MU18)              Colin Steijaert
Lars Visser

Mannen U14-1 en U14-2
De definitieve indeling van beide teams wordt aan het begin van het seizoen bepaald.

Trainer/coach team 1: Maarten van Ettinger
Trainer/coach team 2: Rick Visser

Pauke Cöp                                 Loek van Merrienboer
Danique Visser                            Braian Kucharzewski
Pepijn Brouwer                            Tavi de Gelder
Jasper Zeedijk                            Mathijs Hoek
Niels Bouman                              Corné Folkers
Luuk van Ettinger                         Cas Vuik
Manoah Schipper                           Jayden Brown
Lucas van Breugel                         Mats Majoor






 

15-05-2018 | Verenigings_Nieuws | 393
SPONSORS
GeboGelato TrimphCargo Wijntje Rijschool Ingmar George Het Andere Kantoor Livis vEttinger Woonatelier TCBZ Caregroep Loodswezen Rentokil DNA R&P