Voorlopige teamindeling bekend!

De nieuwe voorlopige teamindeling is bekend!

Scroll snel naar beneden om te kijken in welk team jij volgend jaar speelt!

Heren 1

Kleeff, Charles van
Graaff, Marc de
Rhoter, Coen de
Roo, Michiel de
Blom, Stephan
Visser, Ruben
Schaik, Niels van
Sabben, Nathaniel van
Ridderhof, Brandon
Es, Koen Van
Arkenbout, Huub
Kranendonk, Aron
Hurk, Wessel van den

Trainer: Charles van Kleeff

Dames 1

Graaff, Ellen de
Hamel-van Rij, Wilma van
Karreman, Joyce
Bravenboer, Lisanne
Idema, Anouk
Briegoos, Melike
Kranendonk, Lisa
Hopstaken, Femke

Trainer: Marco Breure

Mix u14

Oortwijn, Sacha
Weeda, Jaap-Jan
Boer, Lucas den
Zwijnenburg, Sarah
Huisman, Julianne
Scheepmaker, Alicia
Speldenbrink, Mirte
Zwijnenburg, Marije
Bouman, Anne
Tilro, Romy

Trainers: Henk van der Schoor
en Lennart Zwijnenburg

Mannen u22

Hoogerwerf, Dijn
Konijnendijk, Ward
Bertrand, Jarek
Vink, Thijs
Es, Koen Van
Mendes Brito, Mick
Fok, Sander
Bijl, Joran Van Der
Arkenbout, Huub
Driel, Henk Van
Schaick, Rik van
Kieboom, Sem
Kelder, Pepe Op Den

Dames 2

Dipten, Mandy van
Lagrouw, Esmee
Linden, Rosalie Van Der
Waasbergen, Ira van
Stel, Steffie Van Der
Konijnendijk, Aiden

Mix u12

Bodegom, Thijmen
Gijzen, Sjors van
Velden, Keano Van
Knook, Dante
Naves, Thom
Giesen, Quinten van der
Fransooijs, Job
Laban, Job
Zwaan, Pieter van der
Huisman, Frederique
Bunt, Emma
Schipper, Licia
Kloppert, Isa

Trainers: Henk van der Schoor
en Michiel Knook

Mannen u18-1

Kranendonk, Aron
Rath, Marco
Arkenbout, Thom
Wit, Jade De
Boehle, Chico
Brown, Darren
Hurk, Wessel van den
Sabben, Sebastiaan Van
Bakker, Sylvester

Trainer: Maarten van Ettinger en Ben Rath

Vrouwen u18 en u16

Stelzer, Jessie
Saarloos, Bridget
Scheepers, Britt
Adriaanse, Eva
Ettinger, Lisa Van
Schaick, Nine van
Tiebout, Floor
Zwijgers, Suzanne
Kleeff, Imre Van
Klijnstra, Fenne
Kranendonk, Sarah
Batenburg, Tess
Ratsma, Lobke
Izelaar, Lynde

Trainers: Ronella de Kuiper
en Brandon Ridderhof

Mix u10-1

Fransooijs, Job
Leeuwenburgh, Livvy
Velden, Chayenne van
Vroomman, Tara
Scheepmaker, Carice
Weijers, Jermain
Buitendijk, Gijs
Schipper, Ilyas
Tiele, Marco
Mast, Thom
Middelkoop, Jens van
Keijzer, Daniel

Trainers: Henk van der Schoor
en Ilenia Lombardo

Mannen u18-2

Verhage, Oscar
Köhler, Tom
Abokhaled, Omar
Bakker, Niels
Bosch, Laszlo Van Den
Blok, Kasper
Folkers, Herman
Mast, Ruben
Guldenaar, Gino
Steijaert, Colin
Buitendijk, Tim

Trainer: Remco Mast

Mix u10-2 (niet spelend)

Aanen, Sarah
Hoeven, Jasmijn van der
Madelief Baksteen
Groetselaers, Lizzie
Galas, Julia
Zwijnenburg, Febe
Bakker, Sven
Schwarz, River
Vroedt, Bas de
Barendregt, Stijn
Thomas

Trainers: Karin van Dijk
en Alex de Vroedt

Mannen u16

Visser, Lars
Merrienboer, Loek van
Visser, Danique
Kucharzewski, Braian
Vos, Lars
Brouwer, Pepijn
Vries, Milan de
Bouman, Niels
Cöp, Pauke

Trainer: Rick Visser

Peanuts

Cornelisse, Eva
Bakker, Sara
Cornelisse, Joep
D’Anjou, Xavi
Dijkstra, Thymo
Vos, Ties
Vroedt, Tim de
Bziuk, Jurre
Pim

Trainers: Karin van Dijk
en Alex de Vroedt

Mannen u14

Hoek, Mathijs
Zeedijk, Jasper
Folkers, Corné
Ettinger, Luuk Van
Vuik, Cas
Brown, Jayden
Breugel, Lucas Van
Majoor, Mats

Trainers: Huub Arkenbout
en Aron Kranendonk