Trainingstijden
Trainingsschema 2023-2024Trainingstijden
Leeftijdscategoriën;
Peanuts: geboren 2016 en later
Under 10: geboren in 2014 of 2015
Under 12: geboren in 2012 of 2013
Under 14: geboren in 2010 of 2011
Mannen U16 / Vrouwen U16: geboren in 2008 of 2009
Mannen U18 / Vrouwen U18: geboren in 2006 of 2007
Mannen U20 / Vrouwen U20: geboren in 2004 of 2005
Mannen U22 / Vrouwen U22: geboren in 2002 of 2003
Senioren: geboren in 2001 en eerder
Carla de Liefde | ||
Maandag | veld 1 | veld 2 |
18.15 – 19.30 | X14.4 | X14.5 |
19.30 – 20.45 | VSE | V18 |
20.45 – 22.00 | M22 | M18.1 |
Dinsdag | veld 1 | veld 2 |
17.30 – 18.45 | X12.2 | X14.2 |
18.45 – 20.00 | X14.1 | X14.3 |
20.00 – 21.15 | M18.2 | V-Recr |
21.15 – 22.30 | MSE.1 | MSE.1 |
Woensdag | veld 1 | veld 2 |
17.00 – 18.15 | X10.2 | X12.1 |
18.15 – 19.30 | X10.1 | M16.1 |
19.30 – 20.45 | V22 | M22 |
20.45 – 22.00 | VSE | VSE |
Donderdag | veld 1 | veld 2 |
17.30 – 18.45 | X14.5 | M16.2 |
18.45 – 20.00 | V18 | M18.1 |
20.00 – 21.15 | MSE.2 + M-Recr | M18.2 |
21.15 – 22.30 | MSE.1 | MSE.1 |
Vrijdag | veld 1 | veld 2 |
18.00 – 19.15 | X10.1 | X10.2 |
19.15 – 20.30 | V22 | M16.1 |
20.45 – 22.30 | wedstrijd | |
Zaterdag | veld 1 | veld 2 |
09.00 – 10.00 | Peanuts | |
Boogerd | ||
Maandag | veld 1 | veld 2 |
17.30 – 18.45 | M16.2 | X12.1 |
Donderdag | (zaal 3) | |
17.00 – 18.15 | X12.2 | |
18.15 – 19.30 | X14.4 | |
19.30 – 20.45 | X14.1 | |
Vrijdag | (zaal 3) | |
18.15 – 19.30 | X14.3 | |
19.30 – 20.45 | X14.2 |
Carla de Liefde | Boogerd | |||||
Maandag | veld 1 | veld 2 | Maandag | veld 1 | veld 2 | |
18.15 – 19.30 | X14.4 | X14.5 | 17.30 – 18.45 | M16.2 | X12.1 | |
19.30 – 20.45 | VSE | V18 | ||||
20.45 – 22.00 | M22 | M18.1 | ||||
Dinsdag | veld 1 | veld 2 | ||||
17.30 – 18.45 | X12.2 | X14.2 | ||||
18.45 – 20.00 | X14.1 | X14.3 | ||||
20.00 – 21.15 | M18.2 | V-Recr | ||||
21.15 – 22.30 | MSE.1 | MSE.1 | ||||
Woensdag | veld 1 | veld 2 | ||||
17.00 – 18.15 | X10.2 | X12.1 | ||||
18.15 – 19.30 | X10.1 | M16.1 | ||||
19.30 – 20.45 | V22 | M22 | ||||
20.45 – 22.00 | VSE | VSE | ||||
Donderdag | veld 1 | veld 2 | Donderdag | (zaal 3) | ||
17.30 – 18.45 | X14.5 | M16.2 | 17.00 – 18.15 | X12.2 | ||
18.45 – 20.00 | V18 | M18.1 | 18.15 – 19.30 | X14.4 | ||
20.00 – 21.15 | MSE.2 + M-Recr | M18.2 | 19.30 – 20.45 | X14.1 | ||
21.15 – 22.30 | MSE.1 | MSE.1 | ||||
Vrijdag | veld 1 | veld 2 | Vrijdag | (zaal 3) | ||
18.00 – 19.15 | X10.1 | X10.2 | 18.15 – 19.30 | X14.3 | ||
19.15 – 20.30 | V22 | M16.1 | 19.30 – 20.45 | X14.2 | ||
20.45 – 22.30 | wedstrijd | |||||
Zaterdag | veld 1 | veld 2 | ||||
09.00 – 10.00 | Peanuts |