Wedstrijden

Wedstrijdschema 2020-2021

Wedstrijden

Het takenschema voor de komende weken. Bij vragen/opmerkingen kan je met Maarten van Ettinger contact opnemen via e-mail: maartenve234@hotmail.com. Bij vragen/opmerkingen over de barindeling kan je contact opnemen met Monica van Ettinger via secretaris@bob-basketball.nl

Wat nog steeds geldt: als je jouw taak niet kunt uitvoeren, dan moet je daar zelf vervanging voor regelen!

Opzoek naar alle wedstrijden? Klik hier!

Takenschema

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam scheidsrechter scheidsrechter jury jury
3726 12-9-20 10:30 B.O.B. X12 1 CBV Binnenland X12 2 Eva Adriaanse Jessie Stelzer Tess Batenburg Lynde Izelaar
5246 12-9-20 15:45 B.O.B. X14 2 Cady ’73 X14 3 Chico Boehle Jade de Wit Sebastiaan van Sabben Wessel van den Hurk
1345 12-9-20 17:30 B.O.B. M22 1 Goba M22 1 Esmée Lagrouw Ira van Waasbergen Mandy van Dipten Rosalie van der Linden
3158 12-9-20 19:15 B.O.B. VSE 2 LUSV Basketbal VSE 1 Sander Fok Huub Arkenbout Thijs Vink Nathaniel van Sabben
                 
4302 19-9-20 10:30 B.O.B. X12 2 BV Krimpen X12 1 Herman Folkers Lars Visser Alicia Scheepmaker Julianne Huisman
4878 19-9-20 10:30 B.O.B. X10 1 Forwodians, X10 2 (VR) ouder XU10-1 ouder XU10-1 Sarah Zwijnenburg Marije Zwijnenburg
5521 19-9-20 12:15 B.O.B. X14 1 (VR) Novo Stars X14 1 Tom Köhler Ruben Mast Luuk van Ettinger Jasper Zeedijk
5674 19-9-20 14:00 B.O.B. M16 1 Forwodians, M16 1 (VR) Ronella de Kuiper Floor Tiebout Sacha Oortwijn Lucas den Boer
2494 19-9-20 15:45 B.O.B. M18 1 Cady ’73 M18 2 Lisa Kranendonk Femke Hopstaken Bridget Saarloos Sarah Kranendonk
7610 19-9-20 17:30 B.O.B. V18 1 Helmink Heroes Zwijndrecht V18 1 (VR) HEREN 1 HEREN 1 Loek van Merrienboer Lars Vos
3241 19-9-20 19:15 B.O.B. VSE 1 S.B.U. VSE 3 HEREN 1 HEREN 1 Suzanne Zwijgers Imre van Kleeff
216 19-9-20 21:00 B.O.B. MSE 1 Bouncers Basketball MSE 2 ??? ??? Steffie van der Stel Lisanne Bravenboer
                 
4879 26-9-20 10:30 B.O.B. X10 1 Green Eagles X10 1 ouder XU10-1 ouder XU10-1 Corné Folkers Jayden Brown
5878 26-9-20 12:15 B.O.B. M16 1 Vlaardingen Captains M16 1 Maarten van Ettinger Darren Brown Priscilla Geensen Lobke Ratsma
7377 26-9-20 14:00 B.O.B. V18 2 Zoebas V18 2 Rik van Schaick Sem Kieboom Pepijn Brouwer Danique Visser
1346 26-9-20 15:45 B.O.B. M22 1 WBB Giants M22 1 HEREN 1 HEREN 1 Tess Batenburg Lynde Izelaar
3163 26-9-20 17:30 B.O.B. VSE 1 Utrecht Bull’s VSE 4 Joran vd Bijl Mick Mendes Brito HEREN 1 HEREN 1
354 26-9-20 19:15 B.O.B. MSE 1 Divine MSE 1 ??? ??? Melike Briegoos Jitske Zwart
                 
5592 3-10-20 10:30 B.O.B. X14 1 (VR) BV Alphia X14 1 Lisa van Ettinger Nine van Schaick Imre van Kleeff Sarah Kranendonk
5608 3-10-20 12:15 B.O.B. X14 2 Green Eagles X14 2 Bridget Saarloos Suzanne Zwijgers Sarah Zwijnenburg Marije Zwijnenburg
7521 3-10-20 14:00 B.O.B. V18 1 BV Voorne, V18 (VR) Ronella de Kuiper Aron Kranendonk Gino Guldenaar Oscar Verhage
2357 3-10-20 15:45 B.O.B. M18 1 Green Eagles M18 1 (VR) Maarten van Ettinger Wessel van den Hurk Thom Arkenbout Jade de Wit
1793 3-10-20 17:30 B.O.B. M20 1 Bouncers Basketball M20 1 Henk van der Schoor Brandon Ridderhof Kasper Blok Briain Kucharzewski
                 
4117 10-10-20 10:30 B.O.B. X12 2 BV Squirrels X12 3 Tom Köhler Ruben Mast Lucas van Breugel Matthijs Hoek
5942 10-10-20 12:15 B.O.B. M16 1 BV Oegstgeest, M16 1 (VR) Sander Fok Huub Arkenbout Nathaniel van Sabben Tim Witsiers
1347 10-10-20 14:00 B.O.B. M22 1 River Trotters M22 1 HEREN 1 HEREN 1 Priscilla Geensen Fenne Klijnstra
7343 10-10-20 15:45 B.O.B. V18 2 Vlaardingen Captains, V18 1 (VR) Henk van Driel Mick Mendes Brito Jarek Bertrand Thijs Vink
3206 10-10-20 17:30 B.O.B. VSE 1 Hurricanes VSE 2 HEREN 1 HEREN 1 Eva Adriaanse Jessie Stelzer
391 10-10-20 19:15 B.O.B. MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 1 ??? ??? Steffie van der Stel Lisanne Bravenboer
                 
3141 17-10-20 19:15 B.O.B. VSE 2 Crackerjacks VSE 3 Maarten van Ettinger Henk van der Schoor Loek van Merrienboer Lars Vos