Wedstrijden

Wedstrijdschema 2019-2020

Wedstrijden

Het wedstrijdprogramma en takenschema voor de komende weken. Bij vragen/opmerkingen kan je met Maarten van Ettinger contact opnemen via e-mail:  maartenve234@hotmail.com.

Wat nog steeds geldt: als je jou taak niet kunt uitvoeren, dan moet je daar zelf vervanging voor regelen!

Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
1195 14-9 10:30 B.O.B. X12 1 Flax Field F X12 2    
Fluit: Maarten van Ettinger & Lisa van Ettinger Tafel: Sarah Zwijnenburg & Julianne Huisman  
331 14-9 10:30 B.O.B. X10 1 Westland Stars X10 1    
Fluit: Ronella de Kuyper & Floor Tiebout Tafel: Sarah Kranendonk & Alicia Scheepmaker  
2567 14-9 12:15 B.O.B. X14 2 Squirrels X14 3    
Fluit: Chico Boehle & Jade de Wit Tafel: Imre van Kleeff & Suzanne Zwijgers  
2922 14-9 14:00 B.O.B. V16 1 Binnenland V16 2    
Fluit: Henk van der Schoor & Darren Brown Tafel: Luuk van Ettinger & Corné Folkers  
1698 14-9 15:45 B.O.B. X14 1 Rowic X14 1    
Fluit: Henk van Driel & Rik van Schaick Tafel: Danique Visser & Pepijn Bouwer  
5321 14-9 17:30 B.O.B. M16 1 Zoebas M16 2    
Fluit: Mick Mendes Brito & Ward Konijnendijk Tafel: Eva Adriaanse & Jessie Stelzer  
5685 14-9 19:15 B.O.B. V18 1 Blue Drakes V18 1    
Fluit: Joran van de Bijl & Sander Fok Tafel: Lars Vos & Loek van Merrienboer  
8488 14-9 21:00 B.O.B. M22 1 Silvertown Lions M22 1    
Fluit: Niels van Schaik & Charles van Kleeff Tafel: Bridget Saarloos & Nine van Schaick  
             
8946 14-9 13:00 Hurricanes VSE 2 B.O.B. VSE 1 Den Oert Spijkenisse
10660 14-9 17:00 Helmink Heroes MSE 1 B.O.B. MSE 1 Develhal Zwijndrecht
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
9046 21-9 15:45 B.O.B. VSE 1 DAS VSE 3    
Fluit: Coen de Rhoter & Nathaniel van Sabben Tafel: Stephan Blom & Mandy van Dipten  
10632 21-9 17:30 B.O.B. MSE 1 Jump’80 MSE 1    
Fluit: Theo Vos & ???   Tafel: Rosalie van der Linden & Steffie van der Stel
11331 21-9 19:15 B.O.B. VSE 2 S.B.U. VSE 5    
Fluit: Ruben Visser & Marc de Graaff Tafel: Lisanne Bravenboer & Femke Hopstaken  
             
2018 21-9 10:00 Cady ’73 X14 2 B.O.B. X14 2 De Lijster Capelle a/d IJssel
4852 21-9 11:15 River Trotters M16 1 B.O.B. M16 1 De Wielewaal Hardinxveld
2444 21-9 13:30 Binnenland X14 2 B.O.B. X14 1 De Driesprong Barendrecht
1068 21-9 13:30 Krimpen X12 1 B.O.B. X12 1 De Populier Krimpen a/d IJssel
2980 21-9 14:00 Crackerjacks V16 1 B.O.B. V16 1 Zielhorst Amersfoort
7585 21-9 14:30 Helmink Heroes M18 1 B.O.B. M18 1 Develhal Zwijndrecht
8551 21-9 18:00 Goba M22 1 B.O.B. M22 1 Oosterbliek Gorinchem
5849 21-9 20:00 Cady ’73 V18 2 B.O.B. V18 1 De Lijster Capelle a/d IJssel
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
73 28-9 10:30 B.O.B. X10 1 Binnenland X10 1    
Fluit: Maarten van Ettinger & Imre van Kleeff Tafel: Tess Batenburg & Lynde Izelaar  
2299 28-9 12:15 B.O.B. X14 2 R’dam Basketbal X14 3    
Fluit: Kasper Blok & Herman Folkers Tafel: Britt Scheepers & Fenne Klijnstra  
2965 28-9 14:00 B.O.B. V16 1 Almere Pioneers V16 1    
Fluit: Henk van der Schoor & Wessel vd Hurk Tafel: Tom Köhler & Gino Guldernaar  
7610 28-9 15:45 B.O.B. M18 2 Rowic M18 3    
Fluit: Ronella de Kuyper & Ira van Waasbergen Tafel: Lobke Ratsma & Sarah Kranendonk  
5694 28-9 17:30 B.O.B. V18 1 River Trotters V18 1    
Fluit: Esmee Lagrouw & Aiden Konijnendijk Tafel: Ruben Mast & Oscar Verhage  
7626 28-9 19:15 B.O.B. M18 1 Waterdragers M18 1    
Fluit: Sander Fok & Sem Kieboom Tafel: Pepe Op den Kelder & Thijs Vink  
8486 28-9 21:00 B.O.B. M22 1 Jump’80 M22 1    
Fluit: Anouk Idema & Joyce Karreman Tafel: Thom Arkenbout & Marco Rath  
             
899 28-9 09:30 Hurricanes X12 2 B.O.B. X12 1 Den Oert Spijkenisse
9935 28-9 12:30 Binnenland MSE 3 B.O.B. MSE 1 De Driesprong Barendrecht
8622 28-9 14:30 Voorne VSE 1 B.O.B. VSE 1 Dukdalf Brielle
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
710 5-10 10:30 B.O.B. X12 1 Binnenland X12 3    
Fluit: Mauro van Bussel & Nine van Schaick Tafel: Lisa van Ettinger & Suzanne Zwijgers  
2936 5-10 12:15 B.O.B. V16 1 Helmink Heroes V16 1    
Fluit: Maarten van Ettinger & Darren Brown Tafel: Jayden Brown & Cas Vuik  
2134 5-10 14:00 B.O.B. X14 1 Rotterdam-Zuid X14 1    
Fluit: Femke Hopstaken & Sebastiaan van Sabben Tafel: Sylvester Bakker & Jade de Wit  
7527 5-10 15:45 B.O.B. M18 1 Voorne M18 1 (VR)    
Fluit: Michiel de Roo & Lisa Kranendonk Tafel: Lucas van Breugel & Mathijs Hoek  
8844 5-10 17:30 B.O.B. VSE 1 River Trotters VSE 3    
Fluit: Coen de Rhoter & Nathaniel van Sabben Tafel: Chico Boehle & Aron Kranendonk  
11333 5-10 19:15 B.O.B. VSE 2 Baros VSE 4    
Fluit: Niels van Schaik & Charles van Kleeff Tafel: Koen van Es & Jarek Bertrand  
10755 5-10 21:00 B.O.B. MSE 1 Rotterdam-Zuid MSE 1    
Fluit: Ester Prooij & Henk Folkers ??? Tafel: Melike Briegoos & Wilma van Hamel  
             
200 5-10 10:15 Green Eagles X10 1 B.O.B. X10 1 Haydnlaan Maassluis
7765 5-10 14:00 Flax Field F M18 1 B.O.B. M18 2 Ridderhal H-I Ambacht
11162 5-10 14:00 Cady ’73 X14 3 B.O.B. X14 2 De Lijster Capelle a/d Ijssel
8463 5-10 14:45 Squirrels M22 1 B.O.B. M22 1 Oostmeer Berkel & Rodenrijs
5792 5-10 17:30 Juventus V18 1 B.O.B. V18 1 Sporthal Oost Schiedam
4828 5-10 17:30 Flax Field F M16 2 B.O.B. M16 1 Ridderhal H-I Ambacht
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
8664 11-10 19:15 Baros VSE 3 B.O.B. VSE 1 Woudestein Rotterdam
             
248 12-10 10:30 B.O.B. X10 1 River Trotters X10 1    
Fluit: Mauro van Bussel & Lars Visser Tafel: Sarah Zwijnenburg & Julianne Huisman  
1947 12-10 12:15 B.O.B. X14 2 Hurricanes X14 2    
Fluit: Kasper Blok & Herman Folkers Tafel: Lars Vos & Pepijn Bouwer  
5265 12-10 14:00 B.O.B. M16 1 Jump’80 M16 1    
Fluit: Henk van Driel & Rik van Schaick Tafel: Ruben Mast & Oscar Verhage  
7800 12-10 15:45 B.O.B. M18 2 Jump’80 M18 1    
Fluit: Huub Arkenbout & Ward Konijnendijk Tafel: Braian Kucharzewski & Niels Bouman  
5739 12-10 17:30 B.O.B. V18 1 Hurricanes V18 1    
Fluit: Joran van de Bijl & Sander Fok Tafel: Henk van der Schoor & Thijs Vink  
8501 12-10 19:15 B.O.B. M22 1 Green Eagles M22 1    
Fluit: Marc de Graaff & Esmee Lagrouw Tafel: Stephan Blom & Ruben Visser  
9991 12-10 21:00 B.O.B. MSE 1 New Stars MSE 2    
Fluit: Theo Vos & Alain van Schaik Tafel: Pepe Op den Kelder & Jarek Bertrand  
             
1397 12-10 10:30 Voorne X12 1 B.O.B. X12 1 Dukdalf Brielle
11334 12-10 11:00 S.B.U. VSE 6 B.O.B. VSE 2 Sportcent.Olympos Utrecht
3094 12-10 12:15 Zoebas V16 2 B.O.B. V16 1 Noordhove Zoetermeer
7884 12-10 17:15 Binnenland M18 2 B.O.B. M18 1 De Driesprong Barendrecht
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
9482 18-10 21:00 Baros MSE 3 B.O.B. MSE 1 Woudestein Rotterdam
             
326 19-10 10:00 Divine X10 1 B.O.B. X10 1 Oostervant Rotterdam
1794 19-10 10:30 Voorne X14 1 B.O.B. X14 2 Dukdalf Brielle
5777 19-10 12:30 Voorne V18 1 B.O.B. V18 1 Dukdalf Brielle
8527 19-10 13:00 Blue Drakes M22 1 B.O.B. M22 1 Bulwijk Woerden
11332 19-10 17:00 Jump IJsselstein VSE 2 B.O.B. VSE 2 Het Heem IJsselstein
             
             
Nr Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie Plaats
10570 22-10 20:00 B.O.B. MSE 1 Hurricanes MSE 1    
Fluit: Henk Folkers ??? & ??? Tafel: Thom Arkenbout & Marco Rath